AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Yusuf EREN´in Makam Ziyaretleri

Yazar Yusuf EREN´in Makam Ziyaretleri

       Saratlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Yusuf EREN "Yüreğim Sende Kaldı" adlı romanını tanıtmak ve hediye etmek amacıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ü Okul Müdürü Adem YILMAZ ile birlikte makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR; Kendisinin de bir Edebiyatçı olduğunu, İlçemizde eser veren Yazar Öğretmenlerimizin sayısının artmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek Yazar Yusuf EREN´i tebrik etti.

       İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR ve Okul Müdürü Adem YILMAZ ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Kadir ULUSOY´ u makamında ziyaret etti. Yusuf EREN; " İstanbul Fatih´te meslek lisesinde öğrenim gören bir kız öğrencinin hayatını anlatan bir hikayeyi kaleme aldığını, eseriyle güncel roman ve hikaye harmanına katkıda bulunmak istediğini ifade etti." Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İlçe Kaymakamımız Sayın Kadir ULUSOY; Edebiyat Öğretmeni Yusuf EREN´ in yapmış olduğu çalışmaların başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına örnek olmasını temenni ettiğini belirterek başarılarının devamını diledi.

 

29-03-201829-03-201829-03-201829-03-2018

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.