AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarışma Şartnameleri (Önemli)

Yarışma Şartnameleri (Önemli)

     İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İlçe genelinde 03 Mayıs 2017 tarihinde İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Salonunda düzenlenecek olan Kur´an-ı Kerim´i Yüzünden Okuma Yarışması ve 04 Mayıs 2017 tarihinde aynı yerde düzenlenecek olan Bilig ve Kültür Yarışmaları Şartnameleri okullarımıza gönderilmiştir. Okullarımızın önce kendi bünyelerinde yarışmalar düzenlemesi ardından dereceye giren öğrencilerle İlçemiz genelinde düzenlenecek olan yarışmalara katılım sağlanması gerekmektedir.

      Bunun yanında 25 Mayıs 2017 tarihinde Müdürlüğümüzce düzenlenecek olan Yıl Sonu Programında gerçekleştirilecek olan ödül törenine ait Yılın İdareci,Öğretmeni ve Personelleri Şartnamesi ve Değerlendirme Formu bugün okullarımıza gönderilecektir. Amacımızın özgün uygulama ve eserleri İlçemiz geneline yaymak ve farkındalığı artırmak olduğunu belirtir; tüm paydaşlarımıza başarı dolu çalışmalar dileriz.

 

 

                                                                                                                              Mustafa SONGÜR

                                                                                                                            İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.