AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Projeleri Sonuçları

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Projeleri Sonuçları

       

4006-TÜBİTAK BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI 2018-2019 ÇAĞRI DÖNEMİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı 2018-2019 çağrı döneminde yapılan 13.541 proje başvurusunun değerlendirme süreci tamamlandı. Program kapsamında desteklenmesine karar verilen projelerin bilgilerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı Desteklenen Projelerin Listesi

Önümüzdeki günlerde sözleşmelerin elektronik ortamda e-imza ile imzalanma süreci başlatılacaktır. Sözleşme aşamasından önce projeleri hakkında desteklenme kararı verilen  yürütücülerin e-imzalarını temin etmiş olmaları önem arz etmektedir. 

Projesi kabul edilmeyen öneri sahiplerine ret gerekçeleri e-posta yoluyla iletilecektir.

Bilim ve Toplum Programları Müdürlüğü

 

       TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Projelerinde onay alan projeler açıklandı. Bu kapsamda 15 okulumuzdan toplam 12 ortaokul ve lisemizin başvuru yaptığı projelerden Gülağaç Ortaokulu, Saratlı Ortaokulu ile Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi projelerinin desteklenmesine karar verildi. Başvuru yapan, emek veren tüm okullarımızı tebrik eder, desteklenen projelerin hayırlı olmasını temenni ederiz.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.