AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Projeleri Başarıları (Güncel Tarihli)

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Projeleri Başarıları (Güncel Tarihli)

     TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Projeleri kapsamında İlçemizden Kızılkaya Ortaokulu,Demirci Ortaokulu,Camiliören Ortaokulu,Gülağaç Ortaokulu,Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi,Saratlı Çok Programlı Anadolu Lisesi olmak üzere 6 okulumuz proje başvurusunda bulunmuştu.İlk olarak Kızılkaya Ortaokulumuzun Projeleri onaylanmıştır. Başta Okul Müdürümüz Serkan YILDIRIR, Müdür Yardımcımız Muhammet ŞAŞIRMAZ olmak üzere Proje Yürütücüsü İngilizce Öğretmeni Cengiz DOĞAN ve ekibini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz olarak tebrik ederiz.İkinci onayı Camiliören Ortaokulu Projeleri almıştır. Başta Okul Müdürümüz Ekrem AK, Müdür Yardımcımız Ahmet ÇAR, Proje Yürütücüsü Fen ve Teknoloji Öğretmeni Yasemin KİLKAYA olmak üzere tüm ekibi tebrik ederiz. Başvuru yapan tüm okullarımızı başta idarecilerimiz olmak üzere ekibiyle tebrik eder tüm başvuru yapan okullarımızın projelerinin onaylanmasını ümit ederiz. Emeğin ve gayretin neticesinde sonuç ne olursa olsun tüm proje başvurusunda bulunan ekip liderlerimizi ve ekiplerini tebrik eder teşekkürlerimizi ifade ederiz. TÜBİTAK tarafından okullarımızın projelerinin onayı devam etmekte olup projeleri onaylanan okullarımız sitemizde güncellenecektir.

      Üçüncü onayı Saratlı Çok Programlı Anadolu Lisesi projeleri almıştır. Başta Okul Müdürümüz Uzman Öğretmen Zeki TEKCAN, Müdür Yardımcımız Şavaş ŞENCAN olmak üzere Proje Yürütücüsü Matematik Öğretmeni Hüseyin SOYKAN ve tüm ekibi tebrik ederiz.

     Dördüncü onayı Demirci Ortaokulu projeleri almıştır. Okul Müdürümüz Emrah BÜYÜK, Müdür Yardımcımız Şahin ŞEN, Proje Yürütücümüz Matematik Öğretmenimiz Gürcan OZAN ve tüm ekibi tebrik ederiz.

      Beşinci onayı Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi projeleri almıştır. Okul Müdürümüz Zafer TOPCU, Müdür Yardımcımız Gülay SANCAK, Proje Yürütücüsü İngilizce Öğretmeni Samet ELMACI ve tüm ekibi tebrik ediyoruz.

         Altıncı onayı Gülağaç Ortaokulu projeleri alarak proje çalışmalarımızın tamamı onaylanmıştır. Okul Müdürümüz Mehmet HANLI, Müdür Yardımcılarımız Ahmet US, Osman GENÇOĞLAN, Proje Yürütücüsü Matematik Öğretmeni İsmail EROĞLU ve tüm ekibi kutluyoruz.

   Proje Fuarları Tarihleri:

                                Kızılkaya Ortaokulu 01-02 Haziran 2017,

                                Camiliören Ortaokulu 08-09 Mayıs 2017

                                Saratlı Çok Programlı Anadolu Lisesi 03-04 Mayıs 2017

                                Demirci Ortaokulu 16 Mayıs 2017

                                Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi 16-17 Mayıs 2017

                                Gülağaç Ortaokulu 10-11 Mayıs 2017 olarak belirlenmiştir.

    Okullarımızı tebrik eder başarılar dileriz.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.