Toplantı Salonumuz
Toplantı Salonumuz![Toplantı Salonumuz](/meb_iys_dosyalar/2017_02/03202849_20170203_105957.jpg)
Eğitimin olmazsa olmazlarından olan istişare meclislerimizin vazgeçilmezi toplantılarımızı gerçekleştirmek için geniş.ferah bir toplantı salonumuz yakında hizmetimize girecektir.İlçemizde toplantılarımızı gerçekleştirebileceğimiz rahat bir salonumuzun olmayışı büyük bir eksiklik arzetmekteydi.Gülağaç İlkokulu-Ortaokulu´nda depo olarak kullanılan bölüm Müdürlüğümüz bünyesinde toplantılarımızın gerçekleştirilmesi adına düzenlenerek yakında hizmete girecektir. Salonumuzun eğitim ve öğretim hizmetlerinde hayırlı kararlara vesile olmasını temenni eder,emeği geçenlere teşekkür ederiz.