Şehit Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret
Şehit Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret![Şehit Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_01/26045827_Y.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR,Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Sayın Tülin İPEK ÇETİN ile birlikte Aksaray Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti.Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SONGÜR:"Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bu dönemde Şehit ve Şehit ailelerinin yanında olmanın kaçınılmaz olduğunu belirterek Halk Eğitim Müdürlüğümüzün EFOR AVM´de Şehit Aileleri yararına düzenlediği sergiden elde edilen geliri Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hüseyin KOÇAK´a emanet etti.Başkan Hüseyin KOÇAK:"Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek hatırlanmanın,unutulmamanın önemine dikkat çekti.Yapılan anlamlı sergi için Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa SONGÜR´e, Halk Eğitim Müdürümüz Tülin İPEK ÇETİN ve emeği geçen ekibine teşekkür eden Başkan Hüseyin KOÇAK yapılan katkı ve ziyaret için teşekkür etti.