AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Sayfa Sayfa Zirveye Kitap Okuma Yarışması"

"Sayfa Sayfa Zirveye Kitap Okuma Yarışması"

        İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü "Sayfa Sayfa Zirveye Kitap Okuma Yarışması" çalışmalarını planlamak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR Başkanlığında Şube Müdürü Hüseyin KOÇAK ile Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe, Sınıf Öğretmenlerinden oluşan Komisyonca Gülağaç Ortaokulu Toplantı Salonunda toplantı yapıldı. Güncellenen Müfredat ve Sınav Sistemleriyle önemi daha da artan okuma ve okuduğunu kavrayıp yorumlama kabiliyetini geliştirmek; kitap okuma alışkanlığı konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla okuma etkinlikleri ve yarışmalar planlandı. Bu kapsamda "Okuma Etkinlikleri" ile İlçe genelinde "Sayfa Sayfa Zirveye Kitap Okuma Yarışmaları" düzenlenmesine karar verildi.

        Koordinatörlüğünü Gülağaç Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Mustafa KELEŞ´in yürüteceği çalışmalarda; Şartname ve faaliyet planlarının ilgili komisyonlarca hazırlandıktan sonra onaylanıp tüm okullarımızca uygulanması öngörülmektedir. Bu konuda yürütülecek çalışmaların hayırlı sonuçlar vermesini temenni eder, komisyon üyelerine, destek ve emek verecek olan herkese teşekkür ederiz.

 

17-10-201817-10-201817-10-201817-10-2018

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.