AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İyilik Çarşısı" Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesinde Kuruluyor

"İyilik Çarşısı" Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesinde Kuruluyor

       Bakanlığımızın "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" kapsamında bilgi vermek, fikir paylaşmak amacıyla Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisesinden bir grup Öğretmenimiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ü makamında ziyaret ettiler. Proje hakkında bil veren Öğretmenlerimiz yardım ve destek istediler. Proje kapsamında veli,aile ziyaretleri yapılacağını belirttiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR iyilik ve güzellik adına her zaman var olacaklarını belirtti.

        İlçemizde bir ilk başlatılıp okullarımızda dez avantajlı öğrenci ve velilerimize katkı sağlamak amacıyla "İyilik Çarşısı" oluşturma özleminden söz eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR bu konuda Gülpınar Çok Programlı Anadolu Lisemizin öncülük etmesini istedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün düşüncelerini benimseyen Öğretmenlerimiz hemen çalışmalara başlayacaklarını belirttiler. 23 Şubat- 31 Mayıs 2018 tarihlerinde yürütülecek olan projenin iyiliklerle dolu hayırlar getirmesini diliyoruz.

       İyiliğin öncüsü olacak Matematik Öğretmeni Yasemin SOYKAN, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Arzu CAVLAK, Muhasebe ve Finansman Öğretmeni Mustafa YILMAZ´a; Okulumzun İdarecileri Zafer TOPCU ve Gülay SANCAK´a ve tüm ekibe teşekkür ediyoruz.

 

17-01-201817-01-2018

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.