AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kültür Evinde Açılan Kurslarımız Devam Ediyor
![Kültür Evinde Açılan Kurslarımız Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2020_11/07143731_C3708B19-B8A8-453F-B63B-E4F55B01F355.jpg)
Gülağaç Kaymakamlığı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kadın Kültür Evinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan; Anne ve Çocuk Sağlığı Kursu, Aerobik Kursu ve A1 Seviye İngilizce Kurslarımız ilçemiz kadınları tarafından büyük ilgi görmekte. Bunun yanında Çinicilik Kursu, Halı Dokuma Kursu, Biçki-Dikiş, Takı Tasarım gibi kurslarımız da ilçe merkezi, belde ve köylerimizde devam etmektedir.