AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kızılkaya İlkokulu Kütüphane Kuruyor
![Kızılkaya İlkokulu Kütüphane Kuruyor](/meb_iys_dosyalar/2018_04/05082846_IMG-20180404-WA0058.jpg)
Kızılkaya İlkokulu Kütüphane kurma çalışmalarına başladı. Müdürlüğümüz, Sivil toplum örgütleri, hayırseverler, veliler, öğretmen ve öğrencilerin katkılarıyla oluşturulacak olan kütüphane çalışmalarında liderlik eden başta Okul Müdürü Neşe PEKER olmak üzere Müdür Yardımcısı Ramazan GÖKŞEN ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.