AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Toplama Kampanyası

Kitap Toplama Kampanyası

        Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen ve Müdürlüğümüzce yürütülen Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesinde, kütüphanesi olmayan okullar tespit edilerek bu okullarda kütüphane kurulması çalışmaları başlatılmıştır. Bu proje kapsamında; İlçemiz geneli okullarımızda kurulan kütüphanelerin işlerliğini arttırmak için kütüphanelerde bulunan kitapların sayısının artırılması gerekmektedir.        

         Bu bağlamda; İlçemizde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren tüm okul ve kurumlarımızın kütüphanelerinde bulunan kitapların sayılarını artırmak amacıyla, ilçe genelinde tüm paydaşlarımızla birlikte 19 Nisan 2022 tarihinden itibaren "Kitap Toplama Kampanyası" başlatılması, kampanyanın duyurulması konusunda tüm okul ve kurum müdürlüklerinin kendi kayıt bölgelerinde gerekli çalışmaları yapmaları, gönüllülük esasıyla toplanan kitapların ilgili okul ve kurum müdürlükleri tarafından teslim alınarak sisteme girişlerinin titizlikle yürütülmesi önem arz etmektedir. Kampanyamızın hayırlı olmasını, katkı sağlamasını temenni ederiz.   

 

20-04-202220-04-2022

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.