AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İşbirliği Protokolü İmzalandı

İşbirliği Protokolü İmzalandı

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR,İlçe Müftümüz Sayın Mehmet Ali DİLEK, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Osman YUVANÇ ve Şube Müdürümüz Sayın Mustafa Ağca OKUR´un katılımlarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İlçe Müftülüğümüz ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol öğrencilerimizin milli, manevi, ahlaki duygularını pekiştirmek, zihinsel ve bedensel gelişimlerini güçlendirmek amacıyla hazırlandı. Bu amaçla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz kapsamında öğrencilerimize çeşitli aktivite ve kurslar düzenlenecek olup Kur´an-ı Kerim, Siyer yarışmaları tertiplenecektir. Bunun yanında bilgi ve kültür yarışmaları, sportif müsabakalar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda icra edilecektir.

        İmzalanan protokolün ülkesine ve milletine bağlı nesiller yetiştirme adına öğrencilerimizin fiziksel,ruhsal gelişimlerine azami katkı sağlamasını temenni eder, emeği geçen, katkı sağlayacak olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

27-02-201727-02-201727-02-201727-02-201727-02-2017


Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.