AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR'ün 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR'ün 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

          2023-2024 Eğitim Öğretim Yılının sağlıklı, huzur içerisinde başarı dolu bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyorum. Hazırlıkların tamamlanması adına fedakarca gayret gösteren ve göstermeye devam edecek olan idareci, öğretmen, personellerimiz, öğrenci, velilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

           Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin huzurlu bir eğitim sürecini yaşaması için gereken her türlü özverinin gösterildiğini belirtmek isterim. Bu yıl ilk defa uygulanacak olan yeniliklerin uygulanmasında idareci ve öğretmenlerimize başarılar dilerim; öğrencilerimizden değişime uyum sağlamaları adına gayret ve dikkat göstermelerini rica ederim. Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, tüm paydaşlarımıza hayırlı, huzurlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni ediyorum.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.