AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR'ün 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR'ün 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

          2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının sağlıklı, huzur içerisinde başarı dolu bir eğitim öğretim yılı olmasını temenni ediyorum. Fedakarca gayret gösteren ve göstermeye devam edecek olan idareci, öğretmen,personellerimiz, öğrenci, velilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hazırlıkların tamamlanması aşamasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

           Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin uyum içerisinde huzurlu bir eğitim sürecini yaşaması için gereken her türlü özverinin gösterildiği bir ortamda eğitim öğretim süreçlerini yürüteceklerini belirtmek isterim. Bu doğrultuda bizler de her türlü emeği ve gayreti göstermekle mükellefiz. Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, tüm paydaşlarımıza hayırlı, huzurlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni ediyorum.

 

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.