AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HACI RAMAZAN ARTUKSÜER´E VEDA VEMEĞİ

İlçemizde yaklaşık bir yıldır görev yapan ve Adana iline tayini çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ramazan ARTUKSÜER´e veda yemeği düzenlendi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HACI RAMAZAN ARTUKSÜER´E VEDA VEMEĞİ

         Ailevi sebeplerle Adana iline tayin isteyen İlçe Milli Müdürümüz Hacı Ramazan ARTUKSÜER´e Gülağaç Kent Termal Otelde veda yemeği düzenlendi. Yemeğe İlçe kaymakamı Mehmet Fatih KOCA, belediye başkanı Faruk TEYMEN, il genel meclisi üyeleri Selda ÇITAK ve Mustafa GÜL, daire amirleri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve milli eğitim personeli katıldı.

       Yemekte konuşma yapan ARTUKSÜER; bir yıllık kısa bir süre içerisinde bir çok projeyi gerçekleştirmelerine katkı sağlayan ilçe kaymamı Mehmet Fatih KOCA´ya, belediye başkanı Faruk TETMEN´e, İl genel meclisi üyelerine, şube müdürlerine, okul müdürlerine, öğretmenlere ve milli eğitim personeline teşekkür etti.

       Belediye başkanı Faruk TEYMEN yaptığı konuşmada; Hacı Ramazan ARTUKSÜER´in yaptığı çalışmalarla milli eğitimin kurumsal bir kimlik kazanmasına büyük  sağladığını, çalışanların motivasyonunu attırdığını ve Gülağaç´ın eğitimine büyük bir ivme kazandırdığını ifade ederek çalışmalarından dolayı teşekkür etti.  

        İlçe Kaymakamımız Mehmet Fatih KOCA yaptığı konuşmada; müdürümüze Gülağaç´ın eğitimine katkılarından dolayı teşekkür etti ve aramızdan ayrılsa bile projeleri ile bize her zaman destek olacağını ifade etti.

        Hediyelerin takdimi ve çay sohbetiyle devam eden gecenin sonunda duygusal anların yaşandığı sahneyle Hacı Ramazan ATUKSÜER yeni görev yeri olan Adana´ya uğurlandı.

 

.......

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.