AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SONGÜR'ün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa SONGÜR'ün 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

            2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının sağlıklı, huzur içerisinde başarılarla taçlandırılmış bir eğitim öğretim yılı olarak geçirilmesini temenni ediyorum. Salgının verdiği risklere karşı her türlü önlemi alarak yüz yüze eğitime başladığımız bu günlerde fedakarca gayret gösteren idareci, öğretmen,personellerimiz, öğrenci, velilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. İlçemiz eğitiminde eksikliğin olmadığı, salgına karşı tüm önlemlerin alındığı, öğretmen ihtiyacının giderildiği, taşımalı eğitim iş ve  işlemlerinin tamamlandığı, ders kitaplarının öğrencilerimizin masalarında hazır olduğu bir ortamda eğitim öğretim sürecine girmemizin ayrıca mutululuğunu yaşamaktayız. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

           Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin uyum içerisinde huzurlu bir eğitim sürecini yaşaması için gereken her türlü özverinin gösterildiği bir ortamda eğitim öğretim süreçlerini yürüteceklerini belirtmek isterim. Bu doğrultuda bizler de her türlü emeği ve gayreti göstermekle mükellefiz. Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, tüm paydaşlarımıza hayırlı, huzurlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni ediyorum.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.