AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

         2017 2018 Eğitim Öğretim Yılının yenilenen ve güncellenen eğitim programlarıyla, değerlerimize uyumlu, yüreği vatan sevgisiyle dolu nesiller yetiştirmesini temenni ederim. İdareci, öğretmen, öğrenci, velilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımıza kolaylıklar ve başarılılar dilerim. Eğitim ve öğretim sürecinde emeğin ve özverinin mimarları saygıdeğer meslektaşlarımın yeni müfredatımızın uygulanmasında gereken hassasiyeti göstereceğine inancım tamdır. Biliyoruz ki başta öğretmenlerimiz olmak üzere paydaşlarımızın görüşlerinin de alındığı uzun bir sürecin ve emeğin ürünü olan müfredatımız daha sade, değerlerimizin eğitimin her branşına dağıtılarak hazırlanmıştır. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

        Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin uyum içerisinde huzurlu bir eğitim sürecini yaşaması için gereken her türlü özverinin gösterileceğine inancım tamdır. Bu doğrultuda bizler de her türlü emeği ve gayreti göstermekle mükellefiz. Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, tüm paydaşlarımıza hayırlı, huzurlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                                                                       Mustafa SONGÜR

                                                                                                                                                 İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.