AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün Kurban Bayramı Mesajı

    Milli birlik ve beraberlik duygularının zirveleştiği müstesna zaman dilimlerinden olan bayramlar, kulluk bilincinin muhasebesine vesiledir. Bu doğrultuda bizler yaradılışımızın gayesi istikametinde ameller icra etme gayretindeyiz. Bu yükümlülükle Gülağaç Milli Eğitim Müdürlüğü olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi yüreği vatan sevgisiyle dolu, ahlaki erdemlerle yoğrulmuş bireylere dönüştürme azmindeyiz. Paylaşmanın, dayanışmanın zirveleştiği bu mübarek zaman dilimlerinde Suriye’de,Irak’ta,Filistin’de,Gazze’de,Myanmar’da,Arakan’da; dünyanın dört bir yanında zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin gözyaşlarının durmasını Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

     Tüm eğitim paydaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, kurbanlarımızın kulluk bilinciyle Rabbimiz huzurunda değer bulmasını diler; Kurban Bayramının tüm İslam alemine, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederim.

 

                                                                                                                                         Mustafa SONGÜR

                                                                                                                              Gülağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.