AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün Karne Mesajı

      2017 2018 Eğitim Öğretim Yılında yenilenen ve güncellenen eğitim programlarıyla, değerlerimize uyumlu bir eğitim programı uygulanmaktadır. Bu doğrultuda verilen eğitim öğretim yılının birinci yarısını bitirmiş durumdayız.İdareci, öğretmen, öğrenci, velilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımıza kolaylıklar ve başarılılar dilerim. Eğitim ve öğretim sürecinde emeğin ve özverinin mimarları saygıdeğer meslektaşlarımın yarı yıl tatilini huzur içerisinde geçirmelerini temenni ederim.

    Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize kaybedenin olmadığı bir mücadele döneminin ilk yarısının tamamlandığını belirterek; tüm öğrencilerimizin başarılı bir yanının olduğunu vurgulamak istiyorum. Bu doğrultuda tüm öğrencilerimizi kutluyor, sağlıklı bir yarı yıl geçirmelerini diliyorum.

    Saygıdeğer velilerimize yukarıda belirttiğim ifadeler doğrultusunda yavrularının başarılı olduğunu vurgulayarak bu doğrultuda yaklaşım sergilemelerini tavsiye ediyorum. Bizler için her yavrumuz değerli ve takdire şayandır. Bu itibarla velilerimizden anlayışla öğrencilerimizin yanında olmalarını bekliyorum. Saygıdeğer velilerimizin de yarı yıl tatillerini kutluyorum.

       Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, tüm paydaşlarımıza hayırlı, huzurlu bir yarı yıl tatili temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                           Mustafa SONGÜR

                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.