AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

       Dünya ve Ülkemizde görülen COVID-19 salgını nedeniyle toplumsal dayanışmaya daha da ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Gazi Meclisimizin kuruluşunun 100. Yılını kutluyoruz. Bu vesile ile tüm öğrencilerimizin ve paydaşlarımızın bayramını kutluyorum. Salgın nedeniyle sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun sürdürülen kutlama programlarımız saat 13:00' da 100. Yıl Marşımızın, saat:21:00'da balkonlardan okuyacağımız İstiklal Marşımızın okunması programlarıyla devam edecektir.

       İlçe Kaymakamımız Sayın Elif Nur SAÇAL Başkanlığında Gülağaç Vefa Sosyal Destek Kurulunca koordine edilen 23 Nisan doğumlu öğrencilerimizin doğum günü pastaları okul idarecilerimizce çocuklarımıza ulaştırılmış bulunmakta. Ayrıca Gülağaç Vefa Sosyal Destek Kurulu Şehit yakını, öksüz, yetim öğrencilerimize çeşitli hediyeler İlçe Müftülüğümüz aracılığı ile öğrencilerimize ulaştırılmaktadır. Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde Vefa Sosyal Destek Kurullarında gönüllü olarak görev yapan idareci ve öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ederim. Bu vesile ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlarım.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.