AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı Mesajı

           2018 2019 Eğitim Öğretim Yılının her şeyden önce sağlıklı, huzur içerisinde başarılarla taçlandırılmış bir eğitim öğretim yılı olarak geçirilmesini temenni ediyorum. İdareci, öğretmen, öğrenci, velilerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımıza kolaylıklar ve başarılılar dilerim. Eğitim ve öğretim sürecinde emeğin ve özverinin mimarları saygıdeğer meslektaşlarımın özveriyle, sorumluluk içerisinde hassasiyetle görev yapacaklarına inancım tamdır. İlçemiz eğitiminde hiçbir eksikliğin olmadığı, öğretmen ihtiyacının giderildiği, taşıma eğitim iş ve  işlemlerinin tamamlandığı, ders kitaplarının öğrencilerimizin masalarında hazır olduğu bir ortamda eğitim öğretim sürecine girmemizin ayrıca mutululuğunu yaşamaktayız. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

             Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin uyum içerisinde huzurlu bir eğitim sürecini yaşaması için gereken her türlü özverinin gösterileceğine inancım tamdır. Bu doğrultuda bizler de her türlü emeği ve gayreti göstermekle mükellefiz. Görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışan saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere, idarecilerimize, eğitim çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, tüm paydaşlarımıza hayırlı, huzurlu, başarılı bir eğitim öğretim yılı temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                           Mustafa SONGÜR

                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.