AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ün 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

        2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının sonuna geldiğimiz bu zaman diliminde öncelikle tüm eğitim paydaşlarımıza teşekkür eder, verilen emeklerin hayırlarla sonuçlanmasını temenni ederim.İnsan kaynağını en verimli, ahlaklı, donanımlı yetiştirmenin gayretini veren değerli meslektaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür eder, tatillerinin huzur içinde geçmesini dilerim.

        Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin yürekleri millet ve bayrak sevgisiyle dolu,erdem ve ahlakla birlikte irfan donanımıyla hayat süren bir nesil olmalarını temenni ederim.Mezun ettiğimiz öğrencilere hayatta başarı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

        Önemli ve vazgeçilmez destekçilerimiz olan velilerimize karnelerde ne yazarsa yazsın her öğrencimizin başarılı,her öğrencimizin özel olduğunu belirtir, gerekli hassasiyeti bu doğrultuda göstermelerini rica ederim. Eğitimin uzun soluklu bir yarış olduğunu düşünerek her zaman kazanabilme olasılığı olmasını gözardı etmeden çocuklarının değerli olduğunu hissettirmelerini bekleyerek destek ve emekleri için teşekkür ederim.

        Her türlü emek ve destekle  yanımızda olan paydaşlarımıza teşekkür eder, tatilin huzur içinde geçirilmesi temennisiyle saygılarımı sunarım.

 

                                                                                           

                                                                                                                                       Mustafa SONGÜR

                                                                                                                                   İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.