AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HACI ÖMER KARTAL´ DAN İLÇEMİZE ZİYARET

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer KARTAL, beraberinde Şube Müdürleri Kenan YEĞEN, Murat GÖRMEZ ve Affan BAŞBUĞ ile birlikte ilçemizi ziyaret etti.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HACI ÖMER KARTAL´ DAN İLÇEMİZE ZİYARET

          İl Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ramazan ARTUKSÜER´ i makamında ziyaret ederek İlçenin Eğitim durumları hakkında görüş alış verişinde bulundular.

          İlçemizde görev yapan tüm okul müdürlerinin katıldığı toplantıda; Akademik Başarıyı Artırma Yolları ve Değerler Eğitimi konularına değinildi.

          İlçe Merkezinde görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın KARTAL; Öğretmenlik mesleğinin zorluklarına değinerek çalışmalarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

          İlçemize ziyarette bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz ve beraberindekiler, Gülağaç İlkokulu/Ortaokulu Özel Eğitim Sınıflarını, Halk Eğitim Merkezi Kurslarımızı ve Yeni MTSK Sınav Parkurumuzu gezdi.

           İlçemize yapılan bu ziyaretten memnuniyetini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ramazan ARTUKSÜER, Gülağaç eğitimini daha ciddi noktalara taşıyacakları sözünü verdi.

 

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.