AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımızdan Ziyaret
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımızdan Ziyaret![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımızdan Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_01/12212809_s_12.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Muhittin ÖZTÜRK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa SONGÜR´e "Hayırlı Olsun"ziyaretinde bulundu. Sayın Muhittin ÖZTÜRK her zaman desteklerinin devam edeceğini, belirterek başarılar diledi.Sayın Mustafa SONGÜR de ziyeretten duyduğu memnuniyeti belirterek destekleri ve nazik ziyaretleri için Sayın Muhittin ÖZTÜRK´e teşekkür etti.