AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Demirci Ortaokulu Gençlik Merkezi Gezisi
![Demirci Ortaokulu Gençlik Merkezi Gezisi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/05155038_IMG-20190405-WA0012.jpg)
Demirci Ortaoku öğrencileri Beden Eğitimi Öğretmeni Emre EREN ile birlikte Aksaray Gençlik merkezinin yapmış olduğu "Merkezim Her Yerde" Projesi kapsamında Somuncu Baba Türbesi , Şehitlik , Gençlik Merkezi , Aksaray Müzesi ve Aksaray Üniversitesi gezisine katıldı. Öğle yemeği ve çeşitli oyunların ardından gezi tamamlandı Aksaray Gençlik Merkezine bu güzel gezi için teşekkür ederiz.