AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı
![Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/09142531_20181009_133315.jpg)
Aksaray Emniyet Müdürlüğünün ilkokullarımızda yürüttüğü Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı kapsamında İlçe Merkezi İlkokullarımızda eğitimler başlamış olup Atatürk İlkokulu ile Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Öğrencileri 09/10/2018 tarihinde eğitimlerini almış; Gülağaç İlkokulu ile Mimar Sinan İlkokulu Öğrencileri ise yarın eğitimlerini alacaktır.
Öğrencilerimizden beğeni toplayan eğitimler için Aksaray Emniyet Müdürlüğüne teşekkür ederiz.