AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bursa Çanakkale Gezisi
![Bursa Çanakkale Gezisi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/18084819_FB_IMG_1555288194415.jpg)
Gülağaç 75.Yıl Anadolu Lisesi ile Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci,öğretmen ve öğrencileri Bursa ve Çanakkale gezileriyle ecdadını ziyaret ettiler. Gençliğimizi ecdadıyla buluşturma, tarih bilinci aşılama amacıyla 13-15 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen geziye katkılarını esirgemeyen Gülağaç Kaymakamı Sayın Kadir ULUSOY´a teşekkürlerimizi arz ediyoruz.