AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AHİKA Projelerimiz Kabul Edildi

AHİKA Projelerimiz Kabul Edildi

       İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile kurum ve okullarımızın hazırlamış oldukları AHİKA Projeleri Mart ayında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR ile Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdür Yardımcısı Taner ÜSTÜNDAĞ Genel Sekreter Sayın Bekir VAROL´a teslim etmişlerdi. Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Demirci Atatürk İlkokulu, Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şehit Abdullah Satılmış Ortaokulu projeleri teslim edildi.

       Teslim edilen projelerden değerlendirme sonuçlarında Şehit Abdullah Satılmış Ortaokulu; "Okulumuz Hayallerine AHİKA İle Kavuşuyor." adlı projesi asil olarak; Demirci Atatürk İlkokulu; "Kütüphane Okulumda, Bilgi Parmaklarımın Ucunda" adlı projesi yedek olarak açıklanmıştır. Başta Okul Müdürlerimiz Ekrem AK, Fatih KARASAN olmak üzere Proje Yürütücülerimiz Ahmet ÇAR, Özgür YILDIZ ve tüm ekibi tebrik eder; projelerin hayırlı olmasını temenni ederiz.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.