AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4006-TÜBİTAK BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI 2018-2019 ÇAĞRI DÖNEMİ REVİZE DÖNEMİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

4006-TÜBİTAK BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI  2018-2019 ÇAĞRI DÖNEMİ REVİZE DÖNEMİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

4006-TÜBİTAK BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI 2018-2019 ÇAĞRI DÖNEMİ REVİZE DÖNEMİ BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

      Daha önceden Gülağaç Ortaokulu, Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi, Saratlı Ortaokulumuzun tamamladığı Bilim Fuarlarının ardından revize değerlendirmelerinden sonra Gülağaç 75.Yıl Anadolu Lisesi, Demirci Ortaokulu ile Şehit Abdullah Satılmış Ortaokulumuzun projeleri kabul edilmiştir. Okullarımızı tebrik ederiz.

         4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programı 2018-2019 çağrı döneminde revize başvurusu yapılan 6.166 projenin değerlendirme süreci sonrasında 1.426 projenin desteklenmesi uygun bulunmuştur. Sonuçlar, Başvuru ve Sonuç Sistemi’ne giriş yapılarak öğrenilebilecektir.

            Sözleşme aşamasından önce projeleri hakkında desteklenme kararı verilen  yürütücülerin e-imzalarını temin etmiş olmaları önem arz etmektedir.

       Sözleşme aşamasından önce projeleri hakkında desteklenme kararı verilen yürütücülerin e-imzalarını temin etmiş olmaları önem arz etmektedir. Program kapsamında desteklenmesine karar verilen projelerin elektronik ortamda e-imza ile imzalanma süreci 06/05/2019 - 26/05/2019 tarihleri arasında yapılabilecektir. 26 Mayıs 2019 saat 23.59’a kadar yürütücülerin, okul müdürlerinin ve İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin sözleşmelerini e-imza ile imzalamış olmaları gerekmektedir. Aksi durumda sözleşme imzalanmamış olup, destek aktarımı gerçekleştirilmeyecektir. Sözleşme sürecinin, https://bilimiz.tubitak.gov.tr adresi üzerinden yürütücü bilgileri ile sisteme giriş yapıldıktan sonra "Sözleşme için elektronik imza sürecini başlat" butonu tıklanarak başlatılması gerekmektedir.

           Bilim Fuarları Mayıs-Haziran ve Eylül-Ekim-Kasım ayları ve eğitim-öğretimin devam ettiği günler içinde yapılabilecektir. “İl temsilcisi değerlendirme raporunda” yer alan alt projelerden  “fuarda sergilenmesi uygundur” olarak belirtilen alt projelerin tümü sergilenmek zorundadır.

            Proje sözleşmesi imzalanmadan önce sisteme giriş yapılarak yeni fuar tarihlerinin güncellenmesi gerekmektedir. Fuar tarihleri https://bilimiz.tubitak.gov.tr/ sayfası üzerinden giriş yapılarak 12 Mayıs 2019 saat 23.59’a kadar güncellenebilir. Bu tarihten sonra fuar tarihlerinin güncellenmesine izin verilmeyecektir.

             Desteklenen projeler sözleşmelerin imzalanmasının ardından https://bilimiz.tubitak.gov.tr/ adresinden “Fuar Tarihleri” bölümünden görülebilecektir.

Hükümet Konağı Meydan Mahallesi Adalet Sokak No 1 Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.