AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2.Eğitimi İstişare Kampımız Planlandı
![2.Eğitimi İstişare Kampımız Planlandı](/meb_iys_dosyalar/2017_12/26174520_n_26.jpg)
Birincisini 28-29 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz "Eğitimi İstişare Kampı" nın ikincisi 20-21 Ocak 2018 tarihinde yapılacaktır. Dönemin yorgunluğunun giderileceği ve eğitimin değerlendirileceği kampımızın programı hakkında detaylı bilgiler mail olarak okul ve kurumlarımıza duyurulacaktır. Kampımızın hayırlar getirmesini diler; Yürütme Komisyonumuza ve katılımcılara teşekkür ederiz.