23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_04/24192639_20170424_090302.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları Kapsamında Gülağaç Anaokulu ve Gülağaç İlkokulu İdareci ve öğrencilerinden bir heyet İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR´ü makamında ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün koltuğuna oturan Gülağaç İlkokulu 4.Sınıf Öğrencisi Hasan Hüseyin YUVANÇ;Müdürümüz Mustafa SONGÜR´den İlçemiz eğitimi hakkında bilgi aldı.Hizmetli ihtiyacının giderilmesi ve Gülağaç İlkokulu/Ortaokulu bahçe kapısının yaptırılması talimatını verdi.Ziyaretleri için Okul Müdürlerimiz Mehmet HANLI,Selma AKSOY,Ahmet US ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.