AKSARAY
GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı
![2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/25141257_photo_2021-01-25_13-52-43.jpg)
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem sonu Okul Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR başkanlığında, Şube Müdürleri ile Okul ve Kurum Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti. 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem değerlendirmesi yapıldı, yürütülen ve planlanan çalışmalar değerlendirildi.