AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ OLARAK ENGELLERİ ARADAN KALDIRDIK

    3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, İlçe Müftümüz ve İlçe merkezindeki okul müdürlerimizle birlikte Hayatı Paylaşalım Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezindeki öğrencilerimizle buluştuk.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ OLARAK ENGELLERİ ARADAN KALDIRDIK

rehabilitasyonrehabilitasyon 

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ramazan ARTUKSÜER, İlçe Müftümüz Mehmet Ali KABAK, Şube Müdürlerimiz Yusuf AYDOĞMUŞ ve Mustafa Ağca OKUR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tülin İPEK ÇETİN, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Beyti BAKAR, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Fatih CEYLAN, Gülağaç Anaokulu Müdürü İbrahim ÖZKARACA, Gülağaç Ortaokulu Müdürü Mustafa EKİCİ ve Atatürk İlkokulu Müdürü Erdoğan ER  Hayatı Paylaşalım Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezindeki öğrencilerimizle buluştu.

Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Semira KORKMAZ anlamlı yapılan ziyaretten çok memnun olduğunu ifade etti. Öğrenciler şiir okudular, şarkı söylediler ve kendilerinin yaptığı bayrağı Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ramazan ARTUKSÜER’e hediye ettiler.

İlçe Müftümüz Mehmet Ali KABAK ; İnsanların kendilerinin veya çocuklarının her an bu çocuklar gibi olabileceğini unutmadıklarında engellilere bakışı çok farklı olacağını vurguladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ramazan ARTUKSÜER; Engellilerin toplumumuzun bir gerçeği olduğunu, onlara dokunmanın ve sevgimizi göstermenin onlar için çok şey ifade ettiğini belirtti. Rehber öğretmenlerimiz, Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri ile önümüzdeki günlerde bir araya gelineceğini, toplumumuzda engellilere bakış açısında farkındalık yaratacak program/proje üzerinde çalışılacağı müjdesini verdi.

 rehabilitasyonrehabilitasyonrehabilitasyon

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.