AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Öğrencilerimiz Aksaray Gençlik Merkezinde...

         Gülağaç 75.Yıl Anadolu Lisesi, Gülpınar ÇPAL, Demirci ÇPAL ve Saratlı ÇPAL öğrencilerimiz il müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezine giderek faaliyetlerinden faydalandılar. Gençlik Merkezi müdürümü İbrahim IRMAK ve Gülağaç İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ARTUKSUER tarafından yapılan proje kapsamında Gülağaçlı gençler Aksaray’ın tarihi ve kültürel yerlerini gezme imkânı buldular.  
Lise Öğrencilerimiz Aksaray Gençlik Merkezinde...

Gülağaç 75.Yıl Anadolu Lisesi, Gülpınar ÇPAL, Demirci ÇPAL ve Saratlı ÇPAL öğrencilerimiz il müdürlüğümüze bağlı Gençlik Merkezine giderek faaliyetlerinden faydalandılar.Gençlik Merkezi müdürümü İbrahim IRMAK ve Gülağaç İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan ARTUKSUER tarafından yapılan proje kapsamında Gülağaçlı gençler Aksaray’ın tarihi ve kültürel yerlerini gezme imkânı buldular.  

Gülağaçlı öğrenciler merkezinin faaliyetleri hakkında bilgilendirilerek faaliyet odalarında bulunan bilardo, masa tenisi, langırt ve X- box oynayarak hoş vakit geçirdiler.

Daha sonra Aksaray’ın tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret eden gençler yapılan çalışmalardan memnun kaldıklarını belirterek, Organizasyonda emeği geçen Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Gülağaç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Gülağaç İlçe Özel İdare Müdürlüğüne ve Gençlik Merkezi çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.