AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İHH İNSANİ YARDIM VAKFI´NIN ´HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR´ PROJESİNİN TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

    İHH İnsani Yardım Vakfı’nın geçen sene başlatmış olduğu “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesi bu eğitim döneminde de Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Eğitim-Bir-Sen ortaklığında kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye ve dünyanın bir başka ülkesinde annesini, babasını kaybetmiş olan çocukların eğitim, sağlık, gıda, kıyafet, barınma gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması için başlatılan “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine geçen yıl ülkemizde yaklaşık 2 bin 100 okul ve 7 bin sınıf katıldı. Böylelikle öğrenciler Türkiye’den veya dünyanın bir başka ülkesinden bir yetim kardeş edindiler.
İHH İNSANİ YARDIM VAKFI´NIN ´HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR´ PROJESİNİN TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

16.01.2015 tarihinde ilçemizde yapılan toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Fatih KOCA ve Aksaray Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf ŞAHİN, İHH İnsani Yardım Vakfı Aksaray Başkanı Önder ÖZKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ramazan ARTUKSÜER, Şube Müdürlerimiz ve Okul Müdürlerimiz katıldı.

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.