AKSARAY GÜLAĞAÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜLAĞAÇ EĞİTİM BİR-SEN YENİ YÖNETİMİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

GÜLAĞAÇ EĞİTİM BİR-SEN YENİ YÖNETİMİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

           Yönetime yeni seçilen EĞİTİM BİR SEN İlçe Temsilciliği Yönetim Kurulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Heyette İlçe Başkanı Mustafa SONGÜR, Mehmet HANLI, Resul BOZLAK, Murat ŞENER, Ahmet KUTLU yer aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı Ramazan ARTUKSÜER; Sivil Toplum Örgütlerinin eğitim alanındaki faaliyetlerinin ilçemize katkılarının önemli olacağını belirterek,yeni yönetime başarılar diledi.Müdürlüğümüz olarak diğer sendika temsilcilikleri ve sivil toplum örgütleri ile işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

           Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Mustafa SONGÜR sendikamız olarak eğitime önem verdiklerini ve her zaman katkıda bulunacaklarını belirtti. Daha sonra yönetim İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Yusuf AYDOĞMUŞ ve Mustafa Ağca OKUR´u ziyaret etti.Şube Müdürlerimiz ziyeretten dolayı memnuniyetlerini belirterek, yeni yönetime çalışmalarında başarılar temennisinde bulundular.

 

 

Meydan Mahallesi Hükümet Konağı Gülağaç, Aksaray - 03824312593

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.